O naší ordinaci

Ordinace praktického lékaře Sysmed je tu vždy pro Vás v případě jakýchkoliv zdravotních problémů. Našim hlavním cílem je Vaše spokojenost a pevné zdraví. K tomu dopomáhají pravidelné preventivní prohlídky a očkování. Ať už máte jakýkoliv zdravotní problém neváhejte nás kontaktovat.

Dostanete se k nám pohodlně MHD, ale i automobilem s možností parkování přímo u objektu. Ordinace nedisponuje bezbariérovým přístupem nachází se v 1. patře. V případě potřeby lze domluvit návštěvu lékaře u pacienta.

Ordinace je akreditována MZČR pro obor všeobecné praktické lékařství.

Zvětšit
 
MUDr. Marie Sedláková

Promovala na 2.LF UK v Praze v roce 2003. Po dokončení studia působila krátce na interním oddělení a poté až do roku 2007 v Kardiocentru pro dospělé ve Fakultní nemocnici v Motole, kde prošla odděleními intervenční kardiologie a běžné kardiologie, kde získala základní znalosti echokardiografického vyšetření a zátěžových testů v kardiologii včetně SPECT myokardu. V rámci postgraduálního vzdělávání se zabývala vrozenými srdečními vadami v dospělosti a hypertrofickou kardiomyopatií. V letech 2007 až 2013 pracovala jako monitor klinických hodnocení pro CRO a farmaceutické firmy. Od roku 2009 je zařazena do oboru všeobecné praktické lékařství a působí v ordinacích praktického lékaře pro dospělé Sysmed s.r.o. (Praha 9) a Mariemed s.r.o. (Ústí nad Labem).

Zvětšit
 
Katarina Svobodová (zdravotní sestra)

Roku 2002 absolvovala Střední zdravotnickou školu v Nitře, poté až do roku 2008 působila jako zdravotní sestra v Kardiocentru pro dospělé ve Fakultní nemocnici v Motole. Certifikována k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra.

Reference

Pokud jste byli s poskytnutou zdravotní péčí a souvisejícími službami u nás spokojeni, budeme rádi, pokud nás doporučíte i Vašim blízkým a kolegům.
Na Vaší spokojenosti nám záleží, proto se o své zkušenosti s naší péčí můžete podělit s ostatními prostřednictvím portálu Známý lékař.

Marie Sedláková - ZnamyLekar.cz